Obedové menu Piešťany. Kliknite vždy pred obedom!
MenuMenu - kliknite vždy pred obedom Piešťany

Hotel Garni 
terasa TERASA otvorená
Ul. Kukučínova 209/ 24, 017 01 Považská Bystrica

12júl

Niečo o nás

Reštaurácia hotela Garni sa nachádza na prízemí hotela a poskytuje pohodlné posedenie pri chutnom obede. Počas letných mesiacov môžete využiť krásnu terasou, ktorá je obklopená bohatou zeleňou a ponúka dokonalé súkromie od mestského ruchu.

Pozývame Vás stráviť príjemné chvíle na terasu pri šálke výbornej kávy LAVAZZA, domácej Sacher torte, chutnom obede či pohári skvelého piva RADEGAST . Pre milovníkov chrumkavej pizze vyzdvihujeme široký výber skvelých pízz, medzi ktorými je tiež obľúbená slovenská BRYNDZOVÁ PIZZA.

Či už v reštaurácii alebo na letnej terase si hostia môžu vychutnať aj denné menu, ktoré pripravujeme a ponúkame až do neskorých večerných hodín.

Vychutnať jedlá z našej tradičnej kuchyne a nápoje si môžu aj rodičia s malými deťmi, kde poskytujeme taktiež výber z detského menu. Pre najmenších návštevníkov je v rámci reštauračnej terasy k dispozícii veľké detské ihrisko, húpačka koník, trampolína a ďalšie doplnkové hry pre spestrenie detského šantenia.

A keď na Vás doľahne únava, k dispozícii je pre hostí ubytovanie v klasických 1,2 lôžkových izbách, ako aj v novozrekonštruovaných apartmánoch či business izbách s príjemnou atmosférou, ktoré je možné doladiť do slávnostného štýlu za bezkonkurenčné ceny.

V príjemnom prostredí reštaurácie s barom hosť určite ocení zvýhodnenú menu ponuku, ktorú poskytujeme aj počas víkendu.

Pohodu príjemného posedenia dopĺňajú 2 veľké širokouhlé LCD televízie a taktiež je k dispozícií denná tlač. Reštaurácia je nefajčiarska.

Hotel Garni na mape